Služby

AKUMULATORY


Zaoberáme sa širokým predajom renomovaných značiek AKUMULATOROU osvedčenej kvality.

Autobatérie VARTA
Autobatérie BANNER

Autobatérie VARTA SILVER Dynamic to je maximálný výkon pre maximálne nároky. Je to návrat k prestížnej rade autobaterií s názvom SILVER Dynamic. 10 modelov novej rady autobatérií VARTA SILVER dynamic určuje nové meritka na trhu a v súčasnej dobe dokonca prevyšuje požiadavky mezinárodných výrobcov aút. Autobatérie VARTA SILVER Dynamic sú vhodné pre vozy s veľkým počtom elektrických spotrebičov a sú optimalizováné pre dieselové motory.

Autobatérie VARTA BLUE dynamic sú najpredávanejšie autobatérie na trhu s náhradními autobatériami. Autobatéria VARTA BLUE dynamic svojou výkonnosťou odpovedá, a dokonca predčí pôvodné vybavenie auta. Autobatérie VARTA Blue dymanic sú vhodné pre azijské automobily, ktoré majú špecifické rozmery autobatérií.

Autobatérie VARTA BLACK dynamic - v tomto prípade získate kvalitu za veľmi dobrú cenu. To umožňuje získat náhradu, ktorá je nákladmi primeraná veku a hodnote vozidla. Autobatérie VARTA BLACK dynamic sú preto ideálne batérie pre staršie a menšie vozy, ktoré majú menej dodatkových spotrebičov a tým taktiež nižšiu spotrebu energie.

Autobatérie BANNER Power Bull - nová generácia motorov moderných automobilov vyžaduje vysoký štartovací výkon. Prvky zaisťujúce bezpečnosť a pohodlie cestujúcich pritom takisto z batérie nepretržite odoberajú prúd. Výrobca autobatérií BANNER vyšiel v ústrety týmto požiadavkám a pre európske, americké a ázijské značky automobilov vyvinul celkom bezúdržbové autobatérie BANNER Power Bull na báze čistého vápnika.

Autobatérie BANNER Starting Bull - cenovo výhodná, robustná, osvedcená a celkovo vylepšená: Tak vyzerá autobatéria BANNER Starting Bull. Táto autobatéria umožní najmä zákazníkom, pre ktorých je rozhodujúca cena, vstup do sveta vysokokvalitných autobatérií značky BANNER a upúta špickovým vybavením a skvelým výkonom.

Autobatérie BANNER Uni Bull - Len s piatimi modelmi bezúdržbovej autobatérie BANNER Uni Bull možno pokryť viac ako 900 modelov automobilov. Vďaka kruhovému pólu a pólu typu Ford a upraviteľnej lište na dne nádoby s prídavným adaptérom má táto autobatéria univerzálne uplatnenie. Pohodlné úchyty pritom navyše slúžia ako kryty pólov. Vďaka použitiu technológie na báze čistého vápnika a membrány Gore, ktorá je patentovanou ochranou proti úniku elektrolytu, poskytuje autobatéria BANNER Uni Bull o 30 % vyšší výkon.